Dobrá volba pro vaši relaxaci

Pohodlný způsob odpočinku je základem pro každodenní povinnosti, které nás provázejí celým životem. Platí to pro všechny bez rozdílu, tedy pro nás dospělé i děti, které si během svých aktivit také rády na okamžik dopřejí malý relax. Způsoby volíme různé. Někdo se uvolní při sportu, jiný si dopřává chvíle pohody pohodlným válením v posteli, a dalším způsobem který nabízí náš obchod, jsousedací pytle pro děti a vlastně pro všechny vyznavače skutečného pohodlí.Ilustrace-smějící se děti ležící v kruhu na zádech
Naše vaky ocení všichni, kteří si rádi dopřejí slastné povalování jak v interiéru, tak například i na terasách, či zahradách. Všude tam totiž tento úžasný bytový doplněk můžete jednoduše a bez větší námahy přemístit. Samotný design těchto pytlů je navržen pro moderní domácnosti, které upřednostňují jednoduchost a praktičnost. Použité dvoubarevné provedení dovoluje střídat barvy dle nálady, nebo okolního vybavení. Příjemnou vychytávkou je variabilní možnost úpravy vaku na pohodlné křeslo. Tuto úpravu zvládnou zcela jednoduše i děti, za pomocí postranních pantů. Náplň vaku tvoří lehoučké polystyrenové kuličky, které jistí dvojité zapínání na zip a třetí krytí suchým zipem. Množství náplně lze jednoduše upravit tak, aby vyhovovala požadavkům každého uživatele.Tři malé rozesmáté dívky Na samotný povrch vaku je použit vysoce kvalitní nylon, díky němuž vak lépe odolá otěru a škrábancům. Jeho údržba je také poměrně snadná. Stačí pouze navlhčená houbička, nebo hadřík a je hotovo! V naší nabídce se setkáte s několika typy vaků a pytlů, z nichž některé lze dokonce použít i pro relaxaci přímo ve vašem bazénu. Využijte naší nabídky dopravy zdarma na vybrané druhy zboží. S výběrem vám může také pomoci nahlédnutí do sekce REFERENCE, kde najdete ohlasy na jednotlivé modely.
Dopřejte si s nadcházejícím jarem nový a neotřelý způsob odpočinku kdekoliv si u vás doma vzpomenete, s našimi sedacími vaky.