Podle čeho si vyberete svou první vířivku?

Uvažujete o výběru své první vířivky? Jistě jste si už všimli, že se jedná o investici v řádu stovek tisíc korun. Jenže není vířivka jako vířivka. Za tyto peníze můžete buď získat sofistikované a stabilní zázemí pro vaši domácí relaxaci, ale i vířivý bazén, kde si budete pro sebe těžko hledat správné místo k posezení, o to častěji však budete hledat servis a dovolávat se řešení u prodejců zahraničního zboží s pochybným původem.
·         Věnujte pozornost stabilitě značky– u výrobků, které vám mají sloužit desítky let, se vyplatí být zdravě konzervativní a vybírat mezi značkami, které už na trhu desítky let působí, a dá se tedy očekávat, že vám zajistí servis po celou dobu životnosti vaší spa. Informace o skutečné stabilitě firmy se dají snadno najít na veřejně přístupných portálech státní správy.
luxusní terasa s bazénem
·         Upřednostněte značky, které nabízejí profesionální autorský design– jedině tak získáte spa, jejíž vzhled v sobě snoubí estetiku s funkcí. Taková vířivka je celkově komfortnější, lépe využitelná a navíc se snadněji
·         Věřte českým značkám– odpadne vám nejen složitější komunikace s výrobcem, popř. s prodejcem, ale hlavně si můžete být jisti, že získáte výrobek s jasným původem, který prošel certifikací a je plně kompatibilní s českými normami. Na trhu je bohužel celá řada prodejců, kteří čínské vířivky vydávají za kvalitní kanadské, americké nebo dokonce české zboží. U českého výrobce se můžete ujistit i nahlédnutím do výroby.
výřivka Jacuzzi
·         Nechte si předložit všechny certifikátyo nezávadnosti a o splnění evropských norem. Stejně jako u jiných typů zboží, i u vířivek už se můžete setkat s přímo zdraví nebezpečnými importovanými výrobky.
·         Užijte si technologie –vířivka už dnes může umět spoustu věcí od samodiagnostiky přes řízení na dálku, komunikaci se vzdáleným servisním centrem až po integraci do centrálního řízení chytré domácnosti. Jedná se o investici na dlouhou dobu, proto se ale nejprve vyptejte na řešení morálního zastarávání použitých technologií.
·         Nespěchejte –pokud vám vámi vybraný dodavatel nabídne skladový produkt, můžete si být jisti, že získáváte něco, co je určené pro kohokoli, kdo přijde. Existují i výrobci, kteří vám ve stejné ceně vytvoří produkt na míru přesně podle vašich potřeb a představ.

Summary
Jak si správně vybrat vířivku
Share