Tak jednoduché řešení zvládnete

Také na Vás působí byty s vystavenými knihami, nebo jídelním servisem po babičce neuspořádaně? Máte raději minimalistický vzhled, viďte? Jen aby moc věcí denní potřeby nebylo vidět. Nakonec i Vaše kancelář odpovídá Vašemu naturelu. Někdo má rád věci vystavené, někdo se tomuto způsobu zařízení bytu brání.

policová knihovna

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří zdědili kancelář po svém předchůdci. Nebo se chystáte nastěhovat ke své milované polovičce, a nejste spokojeni s otevřeným úložným prostorem, přesvědčte svou polovičku o jiném řešení ukládání věcí , které společně hravě zvládnete.

Když se jedná o kancelář, potom jste pánem Vy sami. Můžete policové skříně vyměnit za police otevřené, ve kterých si liboval Váš předchůdce. Ale nezavrhujte jeho systém. Určitě to myslel dobře. Nemusel otevírat dveře skříně a zdržovat se vyhledáním potřebného materiálu. Vám otevírání dvířek, které skryjí veškeré hřbety dokumentů a šanonů, nevadí. Naopak. Budete tak nejspokojenější.

Když se jedná o byt, do kterého se stěhujete, ale je již zabydlený, tak tam sám nejste. V takovém případě musíte dosáhnout souladu v názorech. Raději předem ohlaste změny, které hodláte učinit hned po nastěhování. Jinak byste se mohl dočkat brzkého vystěhování! I když zase kvůli skříním s policemi? To by snad byla silná káva!

skříň v bytě

Argumenty, abyste drahou polovičku přesvědčil o své pravdě, musí být pevné v základech!
1. Určitě musíte vysvětlit své pocity z otevřených úložných prostorů. Protože Vás iritují, byl byste celé dny nervózní! I když je to maličkost, mohlo by to narušit společné soužití. Nakonec, každý z nás má nějakou úchylku.
2. Rozhodně argumentujte prachem, který se denně na vystavené věci usazuje. Partnerka bude stále prach utírat a potom zbyde málo času na společné chvilky!