Nenechte se odradit názvem, který obsahuje slovo „škola.“  Pokud máte obavy, že Vás čeká nějaká pravidelná docházka a hodiny sezení v lavici, můžeme Vás uklidnit. Jedná se totiž o jednodenní kurz bezpečné jízdy. Je určen všem řidičům, kteří chtějí zlepšit své umění ovládat auto i v krizových situacích. Nejen v autě platí, že umíme pohotověji reagovat na situace, které jsme už někdy absolvovali, náš mozek dokáže rychleji vyhodnotit, jaké je správné řešení problému. A proč si krizovou situaci nevyzkoušet nanečisto za asistence odborníka, který nám přesně řekne, jak se máme zachovat, když tu ta možnost je?
Co se ve škole smyku naučíte?
srážka aut
Kurz absolvujete se svým vozem, protože každé auto se chová na silnici přirozeně trochu jinak. Vyzkoušíte si několik krizových situací a dozvíte se od lektora, jak v nich co nejlépe zareagovat a co je ještě důležitější, jak těmto situacím předcházet. Dále si vyzkoušíte, jak se Vaše auto chová v horších klimatických podmínkách. Na další zimu a sníh na silnici pak budete už lépe připraveni.
porsche carrera
Jak probíhá kurz ve škole smyku?
Kurz se skládá ze dvou částí. Teoretická část obsahuje přednášku o řízení vozidla a zásadách bezpečné jízdy. Dozvíte se celou řadu praktických rad, jak se zachovat v krizových situacích, kterým se bohužel v autodopravě nevyhnete. Po teoretické části přichází neméně důležitá praktická zkouška. Na cvičných modulech si vyzkoušíte převést do praxe, co jste se dozvěděli na přednášce. Zdokonalíte se v krizovém brždění, naučíte se správný výhybný manévr, jak zvládnout smyk či aquaplaning.
smyk auta
Kde v České republice můžete kurz absolvovat?
V naší republice se nachází hned několik škol smyku. Kurz můžete tak absolvovat buď v Mostě, kde je nejmodernější cvičiště u nás. Nejen velmi profesionální teoretickou výuku Vám nabídnou ve Vysokém Mýtě. Kompletní rekonstrukcí prošel areál v Sosnové. Další školy smyku se nachází v Příbrami, Jihlavě a Ostravě.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup