Už nám ujel vlak

Tato fráze se hodně používá mezi starší generací. Většinou je spojena právě s nějakou naší touhou, co jsme chtěli udělat, ale bohužel jsme se k realizaci nikdy nedostali a důvodů mohlo být skutečně více, než dost. Ovšem nikdy není pozdě si splnit svůj malý nebo snad velký sen. To že nám přibylo v životě pár let navíc, neznamená, že musíme zapadnout do nějakého stereotypního stylu. Život je příliš krátký na to, abychom ho promarnili a nic si neužili. Když si vezmeme například přední sportovce, tak je asi nejspíše pravda, že na svých medailích začali makat v poměrně dost raném věku, ale proč nezkusit si určitou disciplínu klidně o několik let později. Každý kluk touží po tom se stát skvělým fotbalistou, hokejistou nebo snad boxerem nebo karatistou.

lední hokej

Hokej je těžký sport

V podstatě nejlepší je s ním začínat podle odborníků ve velmi raném věku a to klidně od 4 let, nejpozději však mezi 6 – 8 lety. To ale neznamená, že když jsme dospělí, tak se na něj budeme pouze dívat v televizi nebo na stadionu. Díky tomu vznikla HOHA – Hokej Brno. Jedná se o hokejovou akademii, kterou vedou špičkový trenéři. Je otevřená i pro starší muže a to dokonce s veškerou parádou jako kdyby to byli malí kluci. Nemusí se obávat toho, že jim zrovna moc nejde bruslení nebo tak nějak celkově zpracovat víc věcí najednou. Soustředit se na puk, hru, hokejku, soupeře nebo na branku. Všechno se dá při troše vůle naučit a k tomu jsou určené tréninky, které samozřejmě nejsou jen na ledu, ale i v tělocvičně. Však odtud vyšel nejeden kvalitní amatérský brankář, kterého by každý chtěl do svého týmu. Je to dřina, ale zároveň i zábava.

brankář

Hokej může být nejen zábavný

Někomu to půjde jednodušeji a někdo si zkrátka přijde jen užít chvilky volna na ledu se svými kamarády. A o tom to je. Hokej pro amatérské a hobby hráče, který vznikl pod vedením profesionálních hráčů, nabízí samozřejmě mnohem více. Nejen si zahrát v úzkém kruhu přátel, pořádat turnaje mezi sebou, ale zároveň i poradenství a výuku, jak efektivně sklízet úspěchy. Není totiž nic víc, než spokojený hráč s úsměvem na tváři a s hokejkou v ruce. A když se zrovna nedaří, nevadí, s kamarády se to lépe táhne za jeden provaz a tak neúspěch je třeba řádně rozebrat a vzájemně se pak podpořit třeba na společné party.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup