Asi vám neuniklo, že v dnešní době je docela problém sehnat zubaře, který má volná místa. Zubařů je zoufale málo, a tento problém se objevuje napříč celou republikou. Starší zubaři zavírají ordinace, protože odchází do důchodu a není nikdo, kdo by je převzal. Když se podíváte na počty studentů zubného lékařství, uvidíte, že jich moc není. Část z nich potom ještě navíc odchází za hranice, a tak se stav nelepší. Spíše lze předpokládat, že zubařů bude i nadále ubývat. Jakmile se otevře nějaká ordinace, čekají před ní stovky lidí i ze vzdálenějších měst.

bělení zubů

Čekáte že to v Praze bude jiné?
Ani v hlavním městě to není o moc lepší a bez zubního lékaře je zde stále dost lidí. Naše zubní klinika Praha má zatím volné kapacity a přijímáme nové pacienty. Provádíme veškeré zubní zákroky, které můžete potřebovat. Zabýváme se ortodoncií, chirurgií, běžnými zákroky, estetickými zákroky a najdete u nás i ordinaci dentální hygieny. Vaše zuby u nás budou v dobách rukou. Proč si vybrat naši kliniku?

Jsme tým mladých lékařů a zubní hygienistky. Čeká na vás moderní a čisté prostředí. Dáváme si záležet na tom abychom svým pacientům dopřávali plnohodnotnou péči za příznivé ceny. Snažíme se poskytovat pacientům co nejméně bolestivé ošetření zubů. Je potřeba ale pro to také něco udělat. Je nutné se o svoje zuby starat a pravidelně a hlavně důkladně si je čistit. Čím více o zuby budete dbát, tím bude nižší šance že budete potřebovat ošetření.

zubní ordinace

S čištěním vám pomůžeme
Víme, že mnoho lidí má problém s tím vyčistit si zuby opravdu důkladně. V naší klinice máme skvělou zubní hygienistku, která vám pomůže s výběrem vhodných kartáčků a ukáže vám jak si zuby správně čistit. A navíc u nás dostanete jako dárek na uvítanou balíček pro domácí čištění zubů. Objednat se k nám můžete i přes webový formulář, a to na všechny tři naše pobočky.