Americká hypotéka

Jdete do banky za nějakým účelem? Chcete si půjčit peníze na rekonstrukci, nebo potřebujete koupit nemovitost, byt či dům? V jiných případech se můžeme setkat například s vyplacením sourozence. Všechny tyto a mnohé další situace vedou k tomu, aby naše kroky následně zamířili právě do banky pro nějakou půjčku. Konkrétně v těchto případech se jedná o účelovou půjčku s poměrným úrokem kolem 2,7% p.a.

hypotéka na chatičku

Každý jistě ví, že když potřebuje peníze, musí pro ně do banky, jenomže na to, abyste úvěr v bance dostali a byl vám poskytnut, potřebujete být pro banku bonitní klient. Co to znamená? Že musíte mít čisté registry, nesmíte být zapsáni ani v bankovním ani v nebankovním registru dlužníků, musíte mít dostatečně vysoký příjem a dokázat, že dokážete splácet, musíte mít ten správný věk, protože například v pozdějším věku je to trochu problém, banky vám už nepůjčí na dobu 30 let, ale na kratší, a v neposlední řadě se budou ptát na mnoho dalších soukromých i veřejných informací, které se týkají vašeho výdělku, vašich dalších dluhů a podobně.

  • V registru dlužníků můžete být zapsáni velice snadno. Stačí nezaplatit jednu splátku včas, nebo se opozdit s platbou složenky či faktury. Následně jste na nějakou dobu zapsáni v registru dlužníků. Kdo má záznam, tak už rozhodně není bonitní a pokud opravdu záznam bohužel máte, tak vám banka zkrátka peníze nikdy neposkytne.
  • Zkoumá se opravdu všechno i to, jestli jste někdy byli na účtu v mínusu.

schrána na drobné

S námi je to jiné

U nás naleznete individuální přístup. Prioritou je, abyste dokázali splácet. Nic jiného se řešit nemusí. Jakmile máte finance pod kontrolou, nic vám nebrání, abyste si u nás úvěr vzali a řádně jej spláceli. Měsíční splátku vám dokážeme nastavit také individuálně a to podle vašich potřeb. Nepotřebujeme, abyste se dostali do ještě horší situace. Americká nebankovní hypotéka vyřeší vaše problémy.

A co získáte?

  1. Až 70% odhadní ceny nemovitosti.
  2. Dobu splatnosti až na 30 let.
  3. Jednoduché vyřízení a žádné poplatky předem.
  4. Garance zajištění nejnižších splátek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup