Chystáte se letos na dovolenou k moři?

Chystáte se letos na dovolenou k moři? Už jste si i vybrali destinaci, ale ještě jste se rozhodli, jak se na místo dopravíte? A co kdybyste s námi jeli autobusem? Že jste doposud nezažili příjemnou a pohodlnou cestu autobusem do takové dálky? Tak s námi se to změní. Uvidíte, že díky nám http://www.jadranexpres.cz/ zažijete tu nejlepší cestu na dovolenou a určitě nás budete využívat pro pravidelnou přepravu do Chorvatska a zpátky.

Jen vstupte k nám a zajistěte si rezervaci v našich moderních nových a vysoce kvalitních a spolehlivých autobusech. Díky naší dostupnosti na internetu si můžete jízdenku zarezervovat přímo z Vašeho domova přes počítač. Je jen na Vás jestli využijete našich služeb jen na cestu tam či na cestu zpátky nebo si pořídíte jízdenku obousměrnou. Zajisté budete velmi příjemně překvapeni našimi skvělými cenami.

Dále se můžete u nás http://www.jadranexpres.cz/ přesvědčit o kvalitách našich autobusů. Uvidíte, že jsou plně vybaveny vším potřebným. Pohodlně se můžete usadit v ergonomicky tvarovaných sedadlech, která jdou polohovat několika směry a jsou vybaveny bezpečnostními pásy. Můžete využít připojení k WIFI a díky zásuvkám, které jsou u každého sedadla, si můžete dobíjet Vaši elektroniku. Nesmíme zapomenout ne to nejdůležitější a to na skvělé občerstvení, které si můžete dát v průběhu cesty, kterou Vám ještě navíc zpříjemníme pouštěním filmů. Samozřejmě jsou všechny naše vozy vybaveny i sociálním zařízením a naši řidiči dělají několik zastávek po cestě a vyhoví Vám i mimo zastávky, když bude potřeba.

My http://www.jadranexpres.cz/ Vám prostě zajistíme opravdu dokonalou přepravu na Vaši dovolenou a samozřejmě i zpátky. Vyrážíme pravidelně každý týden. V naší republice máme opravdu velkou spoustu zastávek a vyhovíme Vám v nástupním místě a v Chorvatsku zastavujeme v každé známé destinaci. Tak už na nic nečekejte a pojeďte s námi.