Bohužel musíme být čím dál více vynalézavými bytostmi, co se bydlení týče. Pokud nemáte velký majetek nebo jste nezdědili pořádný obnos peněz či nemovitost, máte to složitější a k většímu bydlení se budeme muset vypracovat až časem. Nezoufejte, všechno jde, když e chce. Sice neblahou roli hraje zvyšování cen na trhu nemovitostí a s tím související ceny nájmů, ale hlavní je se z toho nesložit! Bydlení není nejdůležitějším faktorem vašeho života. V bytě často netrávíme mnoho času, protože pokud pracujeme je to i nemožné a venku nás lákají různé aktivity, ať už kulturního či sportovního charakteru. Samozřejmě přes to všechno, chce každý z nás mít útulné hnízdečko, kde se bude cítit dobře. Jak si poradit s malým bytem a využít všech možností na plno?

manželská postel

Čistota

Je jedno zda žijete v garsonce nebo máte sedm pokojů, vždy je potřeba udržovat pořádek, nemusíte mít vždy naleštěné kliky jako na zámku, ale ne binec. V tom se nebudete ani vy sami cítit úplně nejlépe.

Úložný prostor

Občas se stane, že k bytům nepatří ani žádný sklep či jiná místnost, kde lze uložit věci. S úložným prostorem je třeba si vyhrát. I v malém bytu to jde. Jsou různé možnosti, skřínky umístěné na stěnách, velké vestavěné skříně nebo využijte úložný prostor v gauči. Ono opravdovým základem je neshromažďovat zbytečnosti a prostoru budete mít vždycky dost.

Spaní

Pokud máte jednu místnost, ve které spíte a současně ji využíváte jako obývák, nedoporučuje se přespávat na gauči. Za matrace na sedačkách nejsou primárně určeny ke každodennímu spánku a za druhé, i když využije při rozložení přistýlkovou matračku, aby vás nebolela záda, tak se stejně gauč každodenním skládáním a rozkládáním ničí a nevydrží vám příliš dlouho. Pokud máte vysoké stropy, vyhráli jste, patrová postel pro dospělé je skvělým řešením, které efektivně šetří místo!
koupelnová stěna

Soukromí

I malý prostor se dá rozdělit bud nějakou komodou nebo stěnou. I když svého partnera či partnerku milujete, občas si přeje každý být sám a mít chvíli klidu.

Dekorace

Nezbytná součást vašeho šťastného hnízdečka. Ač to nemusíte přehánět, každý má jiný vkus. Někomu stačí květina ve váze a vystavené společné fotky, jiný touží po nejmodernějším interiéru, co se dekorací týče.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup