Laser game

Určitě jste tento název už někdy slyšeli. Vychází z těchto slov, takže do češtiny to můžeme přeložit, jako hra s lasery. Pro takovou školní skupinku bude vstupné skoro za hubičku, protože každý zaplatí 75 Kč, což je hodně slušná cena. Ovšem podmínkou je mít alespoň deset lidí, ale to asi každá třída splňuje. Taková hra by měla trvat okolo 12 minut. Žáci si odnesou zážitek na celý život, dobrodružství, a hlavně se pořádně zapotí, protože ona to není tak úplně pohodová sranda. Věřím, že hned po prvním vyzkoušením se Vám to zalíbí a budete sem chtít chodit častěji. Po takové aktivitě určitě všem vyhládne, a proto laser game v Praze nabízí i občerstvení, jenž můžete využít i mezi přestávkami jednotlivých her. Pokud máte zájem, tak není žádný problém si přímo na internetových stránkách zarezervovat přesný termín. Tento zážitek se dá i darovat jakou voucher třeba někomu známému.billboard-right
Team death match
Nejlépe si tento herní mód užijí spíše velké skupinky. Ještě před zahájením je dobré si určit týmy. Ale není dobrá, aby to vypadalo tak, že si nejsilnější nebo zkušení hráči vytvoří jeden tým a budou bojovat proti těm slabším. A proto pro nejlepší herní zážitek by měli být týmy co nejvíce vyrovnané. Respawn každého probíhá automaticky po 5 sekundách a každý má neomezený počet nábojů. Tuto hru bez problému zvládnou hrát i začátečnici, kteří zde ještě nikdy nebyli. Využít k tomuto =účelu můžete dokonce i obě arény.labyrint (44)
Graffiti
Pokud Vás ale pojede méně, tak tento mód zejména potěší. Po místnosti jsou rozmístěny speciální body. Když tento bod označíte, tak se Vám přičte skóre. To se dá také získat samozřejmě střílením po ostatních. Takže musíte i zároveň zabírat co nejvíce bodů a udržet si je. Jen tak dosáhnete slušného skóre a můžete vyhrát. Respawn a volba ze dvou arén je úplně stejná jako u předchozí hry. Samozřejmě si můžete vybrat ještě z dalších devíti her anebo je kombinovat po sobě.