Chcete se osamostatnit od rodičů. Konečně začít bydlet sám, ale nemáte na to dostatečné množství financí? Mladý pár dosáhne lépe na větší finanční obnos než samostatný jedinec. Koupě pozemku a následné postavení domečku je finančně dostatečně náročné a většina mladých na to nemají. Jedno z řešení je koupě bytu v panelovém domě. Tento způsob má, ale omezení. Není tu zahrada, člověk v létě nemůže grilovat a ani se vykoupat v bazénu. V letních dnech je v bytě neskutečné teplo, když nemáte klimatizaci, která neprospívá vašemu zdraví. Druhou variantou je pořízení mobilního domu.
útulný domov
Tento způsob je už o něco dražší než byt. Musíte obstarat vlastní pozemek a pak na něj usadit mobilní dům. Avšak je to stále levnější varianta vlastního bydlení se zahradou, než postavení vlastního domu. Mobilní domy neboli mobilheimy jsou domy postavený v celku, který vám dovezou jako jeden kus. K mobilním domům nepotřebujete základní desku, jen upravený povrch. Většinou se usazuje dům na podstavce. Dům se dá usadit i na zahrady a orné půdy. Nemusí být v katastru uvedeny jako stavební pozemek. Mobilní domy https://www.lavarohouse.cz/si můžete vybrat skladem nebo si sami navrhnout. Dům si navrhnete, sepíše se smlouva, zaplatíte zálohu, dům postavíme a o průběžné práci vás budeme informovat. Až je dům hotovy doplatí se zbytek peněz a naplánuje se doprava, kterou zajistíme mi, jako nadměrný náklad a usazení domu na vybrané místo.
interiér domova
Firma nabízí i simulaci nastavení domu podle vlastních představ. Barva domu, obložení, barva okapů, dveří, oken, střechy, venkovní osvětlení. Dům může být orientován v lese, na pláži nebo v horách. Simulace vám poradí, jak by mohl váš dům vypadat.
Mobilní domy se hodí jak na celoroční obývání, tak na rekreační místa, místo chat, nebo umístění k rybníku. Rekreační ubytování na horách a další vhodné destinace. Mobilní domy nemusí být domy na celoroční užívání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup