Mobilní domy na celoroční užívání

Chcete se osamostatnit od rodičů. Konečně začít bydlet sám, ale nemáte na to dostatečné množství financí? Mladý pár dosáhne lépe na větší finanční obnos než samostatný jedinec. Koupě pozemku a následné postavení domečku je finančně dostatečně náročné a většina mladých na to nemají. Jedno z řešení je koupě bytu v panelovém domě. Tento způsob má, ale omezení. Není tu zahrada, člověk v létě nemůže grilovat a ani se vykoupat v bazénu. V letních dnech je v bytě neskutečné teplo, když nemáte klimatizaci, která neprospívá vašemu zdraví. Druhou variantou je pořízení mobilního domu.
útulný domov
Tento způsob je už o něco dražší než byt. Musíte obstarat vlastní pozemek a pak na něj usadit mobilní dům. Avšak je to stále levnější varianta vlastního bydlení se zahradou, než postavení vlastního domu. Mobilní domy neboli mobilheimy jsou domy postavený v celku, který vám dovezou jako jeden kus. K mobilním domům nepotřebujete základní desku, jen upravený povrch. Většinou se usazuje dům na podstavce. Dům se dá usadit i na zahrady a orné půdy. Nemusí být v katastru uvedeny jako stavební pozemek. Mobilní domy https://www.lavarohouse.cz/si můžete vybrat skladem nebo si sami navrhnout. Dům si navrhnete, sepíše se smlouva, zaplatíte zálohu, dům postavíme a o průběžné práci vás budeme informovat. Až je dům hotovy doplatí se zbytek peněz a naplánuje se doprava, kterou zajistíme mi, jako nadměrný náklad a usazení domu na vybrané místo.
interiér domova
Firma nabízí i simulaci nastavení domu podle vlastních představ. Barva domu, obložení, barva okapů, dveří, oken, střechy, venkovní osvětlení. Dům může být orientován v lese, na pláži nebo v horách. Simulace vám poradí, jak by mohl váš dům vypadat.
Mobilní domy se hodí jak na celoroční obývání, tak na rekreační místa, místo chat, nebo umístění k rybníku. Rekreační ubytování na horách a další vhodné destinace. Mobilní domy nemusí být domy na celoroční užívání.