Oblíbenou americkou hypotéku můžete získat i bez registru

O americké hypotéce už jste nepochybně slyšeli také. Je mezi lidmi velice oblíbená, proto se nelze divit tomu, že je tak populární.

A cože vlastně stojí za její oblíbeností? Především to, že tato půjčka je bezúčelová, a tak ji můžete využít na financování libovolného účelu, nikdo vás ve výběru toho, do čeho chcete své peníze vložit, nebude omezovat. Je jen jediná podmínka, kterou v případě americké hypotéky musíte splnit, a tou je záruka za půjčku v podobě nemovitosti. Pokud jde o americkou hypotéku, tak zde nepotřebujete splnit žádnou finanční spoluúčast, pokud máte k dispozici vhodnou nemovitost jako záruku za vaši půjčku, tak máte vyhráno.
koruny u prasátka

A jak se pozná, že vámi zvolená nemovitost je ta pravá, která vám poslouží jako ideální záruka za půjčku? Jde především o to, že peníze můžete získat až do výše sedmdesáti procent aktuální odhadní ceny nemovitosti. Takže pokud si chcete půjčit mnoho stovek tisíc anebo dokonce milióny, tak je potřeba zvolit opravdu hodnotnou nemovitost, abyste na takové peníze dosáhli. Vhodná nemovitost je proto vždy ta, která vám umožní získat takovou výši půjčky, o jakou máte zájem.
radost z bohatství

Nicméně americkou hypotéku nenabízejí jen banky se svými velice přísnými podmínkami. Můžete si sjednat také nebankovní americkou hypotéku, která má skoro stejné úročení jako ta bankovní. A pokud jde o nebankovní půjčky, tak je jasné, že si můžete sjednat také americkou hypotéku bez registru v případě, kdy máte nějaký záznam v registru, a přesto nutně potřebujete půjčku.
dolar a otazník

Je totiž jasné, že pokud máte v bankovním či v nebankovním registru záznam, tak vám žádná banka peníze nepůjčí. U nebankovní společnosti to ovšem není takový problém, a je možné ho překlenout. Pokud bude váš záznam nevýznamný, budete moci žádat o klasickou americkou hypotéku, pokud bude závažný, bude pro vás připravena nebankovní hypotéka bez registru a budete muset do celé věci přizvat ještě dalšího spoluručitele bez záznamu v registru.