Romantickou atmosféru při večeři vyčarujete také pomocí prostírání na stůl

Vyčlenit si speciální čas pro svého partnera je základem fungujícího vztahu. Častokrát se nám nepodaří večeřet společně u jednoho stolu, pokud se to však podaří, tato chvíle se stává výjimečnou. Vše by mělo být dokonale připravené a sladěno do posledního detailu. Přidat na výjimečnosti tohoto okamžiku dokáže i prostírání na stůl. Přinášíme vám několik tipů, jak tuto chvíli udělat nezapomenutelnou.

prostřeno

Romantika díky prostírání na stůl


Společná večeře není jen o chutném jídle a okamžiku, kdy si vychutnáváte přítomnost jeden druhého. Je to také o detailech, jakými je například prostírání na stůl. Správné vyzdobený stůl dá tečku za vaší večeří. Pokud dbáte na detaily, určitě oceníte naše doporučení, kterým je umístění středového pásu do středu stolu. Středový pás dokonale vynikne na dlouhých, hranatých stolech. Do středu stolu můžete umístit vázu s čerstvými květinami. Pokud nemáte po ruce čerstvé květiny, můžete použít například jiný ozdobný předmět, který je váze podobný. Pokud se vám podaří váš stůl dekorovat pomocí vázy s květinou, dejte si pozor na její délku – květina může být v mnoha případech natolik velká, že vám bude překážet ve výhledu na vašeho partnera.

A vyprávět se s někým, na koho nemáte výhled není dvakrát příjemné. Nedílnou součástí jsou i ubrousky. Pokud si chcete večeři s vaším partnerem užít naplno a být za stolem přítomen během celé doby, umístěte stojan s ubrousky na viditelné místo. Ubrousky si budete moci vzít podle vaší potřeby, a hlavně bez toho, abyste museli několikrát odcházet od stolu. Finální tečku za romantikou dají i svíčky, které představují vrchol romantiky. Večeře při svíčkách je romantická a vy si dokážete užít přítomný okamžik naplno. Pokud máte po ruce krb, jako byste vyhráli! Tlumené plamínky, které z něj budou vycházet vytvoří dokonalou atmosféru, co váš partner jistě ocení. A obzvlášť v případě, pokud jste se rozhodli ho společnou večeří překvapit. Nezapomeňte ani na příjemnou hudbu.

slavnostní tabule

Prostírání na stůl, díky kterému se každé stolování stane výjimečným


Chcete, aby se vaše stolování stalo výjimečným? Pořiďte si kvalitní prostírání na stůl. Navštivte stránku https://www.tvojeharmony.cz/, kde najdete množství doporučení o tom, jak prostírat správně při každé příležitosti. Kromě toho zde najdete i širokou nabídku kvalitních papírových výrobků za příjemně ceny. Dopřejte vaší domácnosti to nejlepší i vy!