Co s nepotřebný autem?

Koupili jste si jiné auto, a to staré vám jen stojí v garáži, ubírá prostoru, a žere peníze v podobě pojištění? Je na čase se jej zbavit, a to co nejrychleji. Jaké jsou možnosti, a jak vše urychlit?

Darujte jej

Máte-li mezi svými nejbližšími někoho, kdo by auto ještě dokázal ocenit a využít, neváhejte, a darujte jej. Je to rozhodně lepší varianta, než sledovat, jak se na něj práší, platit pojistku, a nechávat jej postupně umírat. Předat své ojeté auto svému potomkovi, vnukovi, či třeba sourozenci, je rozhodně dobrý nápad, jelikož jej ještě někdo využije, a třeba pak dostanete něco na oplátku zase vy. K darování však musíte sepsat darovací smlouvu, a uskutečnit přepis na příslušném dopravním úřadě.

červené auto

Prodejte jej na internetu

Prodej na internetu je rychlý. Vyberete si internetový bazar, vložíte fotografie vašeho auta, popisek, a čekáte. Brzy se vám začnou ozývat zájemci, kteří budou samozřejmě chtít auto vidět, nejspíš také vyzkoušet, a v případě, že budou spokojení, si jej od vás i koupí. Snažte se však použít co nejlepší fotografie. Ideální je jej vyfotit někde v přírodě, či jiném hezkém prostředí, a to umyté jak venčí, tak zevnitř. Připravte se také na to, že někteří zájemci uvidí vady, které tam ani nejsou, či budou na poslední chvíli smlouvat o ceně. Prodej tak může trvat pár dalších měsíců.

palubní deska

Do bazaru s ním

Prodat auto do autobazaru není špatný nápad, ale musíte najít takový, který nabízí co nejlepší podmínky pro výkup automobilů. Ideální je, když má onen bazar stránky, které jsou na výkup zaměřeny, nabízí ocenění online, a vy tak víte, na čem jste, aniž byste museli objíždět několik autobazarů, a připravovat se tak o drahocenný čas, ale i nervy. Dále je pak potřeba hledat opravdu ověřený výkup, kde vám nejlépe poskytnou peníze na ruku, a většinu formalit vyřeší za vás. Tak to budete mít téměř bez práce, a jedná se o rychlé a efektivní řešení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup