Dárek pro každou situaci

Jistě se mnou budete souhlasit, když řeknu, že dárek, který Vám někdo vlastnoručně vyrobil, potěší mnohem víc. Zvlášť když ho pak dostaneme od někoho, o kom víme, že je pro něj problém slepit lepenkou dva papíry. Vidíme snahu, kterou dokážeme pak náležitě ocenit. Chcete tedy potěšit kamaráda, partnerku nebo vlastní ratolesti? Sepsali jsme pár vychytaných tipů na dárečky! Jsou tak jednoduché, že je bez větší námahy zvládne naprosto každý.

levandulový olej
Tělové mléko pro oslnění

Budeme potřebovat:
●     250 ml obyčejného bílého tělového mléka
●     potravinářské barvivo (výběr barvy je na Vás)
●     třpytky pro efekt
●     kalíšek na konečný výrobek
●     mašličku
Postup: Smícháme naše tělové mléko bílé barvy s menším množstvím barviva. Tip: čím méně barviva dáte, tím světlejší výsledné mléko bude. Dále přidáme dle uvážení třpytky, vše pečlivě promícháme. Přendáme do připraveného kalíšku a jako ozdobu použijeme mašličku na převázání.

Hrneček pro perná rána

Budeme potřebovat:
●     bílý hrnek (velikost je na Vás)
●     lihovou fixu
●     horkovzdušnou troubu
Postup: Na bílý hrnek namalujeme něco tematického, co nám k obdarovanému člověk sedí, nebo můžeme zvolit věnování. Takto pomalovaný hrneček vložíme na 10 minut do trouby předehřátou na 180 stupňů a zapečeme. Zapečením dosáhneme neomyvatelnosti lihové fixy. Takový dárek jistě potěší úplně každého a máte zaručeno, že se Vaší kamarádce/kamarádovi bude ráno vstávat mnohem lépe!

dobroty ve zkumavce
Dobrou chuť!

Tento dárek se hodí spíše pro ženy. Pokud víte, že Vaší kamarádce chutná Váš jablečný koláč, muffiny, štrůdl nebo sušenky, jednoduše si sežeňte velkou uzavíratelnou sklenici, do které esteticky nasypete všechny sypké suroviny v požadovaném množství. Napište na papírek do sklenice postup a Vaše kamarádka bude moc ráda, že se Váš tajný recept bude moct naučit. A přitom je to tak snadné a jednoduché!