Náhradní matka – pro všechny

Rozhodnout se vydat se po cestě, která je ne vždy lehká, ale o to více jí patří úcta, je krok, který je nutné si rozmyslet delší dobu. Mnoho párů nemá to štěstí, aby přivedlo na svět jejich miminko bez problému a jako mávnutím kouzelného proutku. Někdy jsou ochotné udělat pro jejich touhu po miminku maximum, a to i za cenu, že toho nebudou přímo součástí.
novorozenec s rodiči

Ženy, které jsou ochotné vynosit cizí dítě

Každá žena se může svobodně rozhodnout, jestli chce takový styl života vést a bude ji naplňovat. Konec konců, koho by nenaplňoval pocit, že druhým pomůžete k tomu, aby v životě nebyli sami.
Náhradní matka je žena, která vám dítě vynosí a z právního hlediska, si na něho nebude nikdy nárokovat. Z toho citového, to může být někdy sporné, protože si s miminkem vždy uděláte nějaké pouto i za cenu, že by nebylo vaše.
Ovšem pokud tuto etapu v životě podstupujete nezištně a dobrovolně, na city raději zapomeňte.Jediný šťastný moment pro vás musí být pocit, že jste přivedly na svět zdravé miminko pro pár, který o něho nesmírně stál.
těhule v šatech

Práce a poslání v jednom

I když by se dalo říct, že je náhradní matka zaměstnaná, svým způsobem můžeme o její práci říct, že je životním posláním. Mnoho žen se k tomu tak i staví, a tak jim po narození dítěte není líto, pokud ho mají předat rodině, která si jich najala.
Dle čeho vybírat správně a poctivě?
–       Čistý trestní rejstřík je základ!
–       Perfektní zdravotní stav ženy.
–       Žádné neřesti v podobě závislostí (alkohol nebo cigarety).
–       Vhodný jídelníček a zdravá životospráva, která by jí neměla být cizí.
–       Nějaké předešlé zkušenosti s jinou rodinou.
–       A bezpochyby je nutné, aby se žena, která bude náhradní matkou, poznala s rodiči jejich dítěte.
Je skutečně důležité, zaměřit se na všechny detaily, které budou mít i za následek to, jak bude těhotenství (na které budete tři) probíhat. Součástí všeho, by měli být i doprovody na každou zdravotní prohlídku a předem sepsaná smlouva o zřeknutí se miminka po narození.
Jestli jste rodiče, kteří takovou možnost uvítají, neváhejte se obrátit na ženu, která se tím živí a dělá ji to šťastnou. A pokud zvažujete být ženou, která bude jiným nápomocná, věřte, že děláte správnou věc a dobrý skutek, který je k nezaplacení.