Když mi dovezli beton a cement, tak všechno bylo na nějakých paletách. A já jsem si řekla, že bych si z toho udělala nějaký krásný zahradní nábytek. Jenomže jsem měla palety pouze dvě. Tak jsem si je dala na sebe a na to jsem taky dala velmi tlustý polstr. A musím říct, že jsem udělala opravdu dobře. Krásně se na tom odpočívalo, takže jsem si z toho udělala takové lehátko, které mě vyšlo opravdu zadarmo. Takže nějaká paleta a udělá tolik radosti. Nebyla to sice plastová paleta, ale nějaká jiná. Ale co na tom? Chci říct, že byla opravdu kvalitní a mně se to moc líbilo. Dokonce i moje maminka a tatínek řekli, že jsem měla opravdu dobrý nápad. Když to tak vezmete, tak nějaké lehátko vlastně vyjde třeba na patnáct stovek. Já jsem měla tady lehátko úplně zadarmo. Protože polstry jsem měla už starý a palety byly ceně už z toho betonu. Potom jsem ale taky objevila kouzlo plastových palet.

Palety si můžete koupit ve skladu.

Plastové palety jsou dobré v tom, že jsou strašně lehké a lehčí než ty dřevěné. Takže plastové palety se velmi lehce přenáší a snáze se s nimi manipuluje. Z plastových palet jsem udělala taky samozřejmě nějaká lehátka a taky stůl. A byla jsem velmi mile překvapená, když mi to tak všichni chválili. Dokonce i moje kamarádka chtěla, abych jí udělala s jejich plastových palet taky nějakou sedačku. Protože moje kamarádka velmi ráda relaxuje na zahradě, tak si myslím, že plastové palety by se jí tam taky opravdu hodně hodily. Myslím si, že by se hodily opravdu každému.

Palety jsou levné.

Když to tak vezmu, je to vlastně záležitost chvilky a pár korun. A vy byste využili také plastové palety jako zahradní nábytek nebo ne? Můj ex přítel ale nesnášel takové palety a nábytek z plastových palet už vůbec ne. Chtěla jsem jeho vysvětlení, ale žádné mi nedal? Že by ani vysvětlení neměl? Kdoví. Už spolu nejsme a víte co je zajímavé? Že on má už taky nábytek z palet. Co ta změna?